ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Hatt 7462478
nr 746 2478
Hatt
s. k. bikorn för auditör (militär jurist)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 mars 2012
kl 18:51:01
100 kr
250 kr
500 kr
450 kr
600 kr
650 kr